megvesz ECK-TBC222MEM BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - névleges: | 250VAC |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Vastagság (Max): | 0.110" (2.80mm) |
| Hőmérsékleti együttható: | Y5U (E) |
| Méret / dimenzió: | 0.280" L x 0.248" W (7.10mm x 6.30mm) |
| Sorozat: | ECK |
| Értékelések: | Y2 |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | Nonstandard SMD |
| Más nevek: | ECKTBC222MEM P10746TR |
| Üzemi hőmérséklet: | -25°C ~ 85°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount, MLCC |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | ECK-TBC222MEM |
| Lead Stílus: | - |
| Ólomtartomány: | - |
| Magasság - Ülés (Max): | - |
| Jellemzők: | - |
| Hibázási ráta: | - |
| Bővített leírás: | 2200pF ±20% 250VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Nonstandard SMD |
| Leírás: | CAP CER 2200PF 250VAC Y5U SMD |
| Kapacitancia: | 2200pF |
| Alkalmazások: | Safety |
| Email: | [email protected] |