megvesz ECA-2DM4R7BJ BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségértékelés: | 200V |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Felszíni földterület: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Sorozat: | M |
| Ripple Current: | 86mA @ 120Hz |
| Polarizáció: | Polar |
| Csomagolás: | Tape & Box (TB) |
| Csomagolás / tok: | Radial, Can |
| Más nevek: | ECA2DM4R7BJ |
| Üzemi hőmérséklet: | -25°C ~ 85°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 14 Weeks |
| Gyártási szám: | ECA-2DM4R7BJ |
| Élettartam @ Hőm.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Ólomtartomány: | 0.138" (3.50mm) |
| Impedancia: | - |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.492" (12.50mm) |
| Bővített leírás: | 4.7µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Leírás: | CAP ALUM 4.7UF 20% 200V RADIAL |
| Kapacitancia: | 4.7µF |