megvesz DSC7Q0100L BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - Collector Emitter Breakdown (Max): | 80V |
|---|---|
| Vce telítettség (Max) Ib, Ic: | 1.8V @ 1mA, 1A |
| Tranzisztor típusú: | NPN - Darlington |
| Szállító eszközcsomag: | MiniP3-F2-B |
| Sorozat: | - |
| Teljesítmény - Max: | 1W |
| Csomagolás: | Original-Reel® |
| Csomagolás / tok: | TO-243AA |
| Más nevek: | DSC7Q0100LDKR |
| Üzemi hőmérséklet: | 150°C (TJ) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 11 Weeks |
| Gyártási szám: | DSC7Q0100L |
| Frekvencia - Átmenet: | - |
| Bővített leírás: | Bipolar (BJT) Transistor NPN - Darlington 80V 1A 1W Surface Mount MiniP3-F2-B |
| Leírás: | TRANS NPN DARL 80V 1A MINIP3 |
| DC áramerősség (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 4000 @ 1A, 10V |
| Aktuális - Collector Cutoff (Max): | 100nA (ICBO) |
| Áram - kollektor (Ic) (Max): | 1A |