megvesz DS90LV011ATMFX BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| típus: | Driver |
| Szállító eszközcsomag: | SOT-23-5 |
| Sorozat: | - |
| Jegyzőkönyv: | LVDS |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | SC-74A, SOT-753 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| A Drivers / Receivers száma: | 1/0 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | DS90LV011ATMFX |
| Bővített leírás: | 1/0 Driver LVDS SOT-23-5 |
| kettős: | - |
| Leírás: | IC DRIVER SGL HS DIFF SOT23-5 |
| Adatsebesség: | 400Mbps |
| Email: | [email protected] |