megvesz DS90CF366MTDX/NOPB BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 48-TSSOP |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Original-Reel® |
| Csomagolás / tok: | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Más nevek: | 296-41250-6 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 12 Weeks |
| Gyártási szám: | DS90CF366MTDX/NOPB |
| Felület: | - |
| Bővített leírás: | Interface 48-TSSOP |
| Leírás: | IC RVR PROG LVDS 3.3V 48TSSOP |
| Alkalmazások: | - |
| Email: | [email protected] |