megvesz DS90C401M/NOPB BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| típus: | Driver |
| Szállító eszközcsomag: | 8-SOIC |
| Sorozat: | - |
| Jegyzőkönyv: | LVDS |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Más nevek: | *DS90C401M/NOPB DS90C401MNOPB |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| A Drivers / Receivers száma: | 2/0 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | DS90C401M/NOPB |
| Bővített leírás: | 2/0 Driver LVDS 8-SOIC |
| kettős: | - |
| Leírás: | IC DRV LVDS DUAL DIFF SGNL 8SOIC |
| Adatsebesség: | 155.5Mbps |
| Email: | [email protected] |