megvesz DS3668N/NOPB BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 3 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| típus: | Driver |
| Szállító eszközcsomag: | 16-PDIP |
| Sorozat: | - |
| Jegyzőkönyv: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Más nevek: | *DS3668N/NOPB DS3668NNOPB |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| A Drivers / Receivers száma: | 4/0 |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | DS3668N/NOPB |
| Bővített leírás: | 4/0 Driver 16-PDIP |
| kettős: | - |
| Leírás: | IC DVR QUAD FLT PROT PERF 16DIP |
| Adatsebesség: | - |
| Email: | [email protected] |