megvesz DS1806S-100 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Hőmérsékleti együttható (Typ): | 750 ppm/°C |
| elvékonyodó: | Linear |
| Szállító eszközcsomag: | 20-SOIC |
| Sorozat: | - |
| Ellenállás - ablaktörlő (Ohm) (Typ): | 400 |
| Ellenállás (ohm): | 100k |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Csapok száma: | 64 |
| Az áramkörök száma: | 6 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Memória típusa: | Volatile |
| Gyártási szám: | DS1806S-100 |
| Felület: | Serial |
| Jellemzők: | Cascade Pin |
| Bővített leírás: | Digital Potentiometer 100k Ohm 6 Circuit 64 Taps Serial Interface 20-SOIC |