megvesz DS1124U-25+ BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Érintse meg a növekményt: | 250ps |
| Szállító eszközcsomag: | 10-uMAX |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Más nevek: | DS1124U25 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Csapok / lépések száma: | 256 |
| Független késleltetések száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | DS1124U-25+ |
| Funkció: | Programmable |
| Bővített leírás: | Delay Line IC Programmable Tap 83.75ns 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Leírás: | IC DEL LN 256TAP 83.75NS 10UMAX |
| Késleltetés az 1. érintésre: | 20ns |
| Elérhető Összes késés: | 83.75ns |
| Email: | [email protected] |