megvesz DS1110LE-500+T&R BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2.7 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Érintse meg a növekményt: | 50ns |
| Szállító eszközcsomag: | 14-TSSOP |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Csapok / lépések száma: | 10 |
| Független késleltetések száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 8 Weeks |
| Gyártási szám: | DS1110LE-500+T&R |
| Funkció: | Nonprogrammable |
| Bővített leírás: | Delay Line IC Nonprogrammable Tap 500ns 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Leírás: | IC DELAY LN 10TAP 500NS 14TSSOP |
| Késleltetés az 1. érintésre: | 50ns |
| Elérhető Összes késés: | 500ns |
| Email: | [email protected] |