megvesz DS1020-15 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Érintse meg a növekményt: | 150ps |
| Szállító eszközcsomag: | 16-PDIP |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 70°C |
| Csapok / lépések száma: | 256 |
| Független késleltetések száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | DS1020-15 |
| Funkció: | Programmable |
| Bővített leírás: | Delay Line IC Programmable Tap 48.25ns 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Leírás: | IC DELAY LN 256TAP 48.25NS 16DIP |
| Késleltetés az 1. érintésre: | 10ns |
| Elérhető Összes késés: | 48.25ns |
| Email: | [email protected] |