megvesz DRV8301DCA BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 6 V ~ 60 V |
|---|---|
| Feszültség - terhelés: | - |
| Technológia: | Power MOSFET |
| Szállító eszközcsomag: | 56-HTSSOP |
| Lépésfelbontás: | - |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Exposed Pad |
| Kimeneti konfiguráció: | Pre-Driver - Half Bridge (3) |
| Más nevek: | 296-33274-5 DRV8301DCA-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Motor típusa - Stepper: | - |
| Motor típusa - AC, DC: | Brushless DC (BLDC) |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 3 (168 Hours) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 4 Weeks |
| Gyártási szám: | DRV8301DCA |
| Felület: | SPI |
| Funkció: | Controller - Commutation, Direction Management |
| Bővített leírás: | Motor Driver Power MOSFET SPI 56-HTSSOP |
| Leírás: | IC MOTOR CONTROLLER SPI 56HTSSOP |
| Aktuális - kimenet: | - |
| Alkalmazások: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |