megvesz DMN4060SVT-7 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 3V @ 250µA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±20V |
| Technológia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Szállító eszközcsomag: | TSOT-26 |
| Sorozat: | - |
| RDS bekapcsolva (Max) @ Id, Vgs: | 46 mOhm @ 4.3A, 10V |
| Teljesítményleadás (Max): | 1.2W (Ta) |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Más nevek: | DMN4060SVT-7DITR DMN4060SVT7 |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 8 Weeks |
| Gyártási szám: | DMN4060SVT-7 |
| Bemeneti kapacitás (Ciss) (Max) @ Vds: | 1287pF @ 25V |
| Kapu töltés (Qg) (Max) @ Vgs: | 22.4nC @ 10V |
| FET típus: | N-Channel |
| FET funkció: | - |
| Bővített leírás: | N-Channel 45V 4.8A (Ta) 1.2W (Ta) Surface Mount TSOT-26 |
| Hajtás feszültség (Max Rds bekapcsolva, Min Rds bekapcsolva): | 4.5V, 10V |
| Leeresztés a forrásfeszültséghez (Vdss): | 45V |
| Leírás: | MOSFET N-CH 45V 4.8A TSOT26 |
| Áram - Folyamatos leeresztés (Id) @ 25 ° C: | 4.8A (Ta) |
| Email: | [email protected] |