megvesz DKI06186 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 2.5V @ 350µA |
|---|---|
| Technológia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Szállító eszközcsomag: | TO-252 |
| Sorozat: | - |
| RDS bekapcsolva (Max) @ Id, Vgs: | 15 mOhm @ 15.5A, 10V |
| Teljesítményleadás (Max): | 37W (Tc) |
| Csomagolás: | Cut Tape (CT) |
| Csomagolás / tok: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Más nevek: | DKI06186CT |
| Üzemi hőmérséklet: | 150°C (TJ) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | DKI06186 |
| Bemeneti kapacitás (Ciss) (Max) @ Vds: | 1510pF @ 25V |
| Kapu töltés (Qg) (Max) @ Vgs: | 23.7nC @ 10V |
| FET típus: | N-Channel |
| FET funkció: | - |
| Bővített leírás: | N-Channel 60V 31A (Tc) 37W (Tc) Surface Mount TO-252 |
| Leeresztés a forrásfeszültséghez (Vdss): | 60V |
| Leírás: | MOSFET N-CH 60V 31A TO-252 |
| Áram - Folyamatos leeresztés (Id) @ 25 ° C: | 31A (Tc) |
| Email: | [email protected] |