megvesz CX380D5R BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - terhelés: | 48 ~ 530 V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 4 ~ 15VDC |
| Kiválasztási stílus: | PC Pin |
| Szállító eszközcsomag: | 4-SIP |
| Sorozat: | CX |
| Relé típus: | Relay |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | 4-SIP |
| Kimeneti típus: | AC |
| Más nevek: | CC1597 CX380D5R-ND |
| Helyzetellenállás (Max): | - |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 3 Weeks |
| Gyártási szám: | CX380D5R |
| Load Current: | 5A |
| Bővített leírás: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SIP |
| Leírás: | RELAY SSR 5A 380VAC AC OUT SIP |