megvesz CW160808-56NG BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| típus: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancia: | ±2% |
| Szállító eszközcsomag: | 0603 (1608 Metric) |
| Méret / dimenzió: | 0.065" L x 0.041" W (1.65mm x 1.05mm) |
| Árnyékolás: | Unshielded |
| Sorozat: | CW160808 |
| Értékelések: | - |
| Q @ Freq: | 35 @ 250MHz |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 0603 (1608 Metric) |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Anyag - mag: | Alumina |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 17 Weeks |
| Gyártási szám: | CW160808-56NG |
| induktivitás: | 56nH |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Frekvencia - teszt: | 200MHz |
| Frekvencia - önrezonáns: | 1.9GHz |
| Bővített leírás: | 56nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 310 mOhm 0603 (1608 Metric) |
| Leírás: | FIXED IND 56NH 600MA 310 MOHM |
| DC ellenállás (DCR): | 310 mOhm |
| Jelenlegi értékelés: | 600mA |