megvesz CMXE60D20 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - terhelés: | 0 ~ 60 V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 20 ~ 28VDC |
| Kiválasztási stílus: | PC Pin |
| Szállító eszközcsomag: | 4-SIP |
| Sorozat: | CMX |
| Relé típus: | Relay |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | 4-SIP |
| Kimeneti típus: | DC |
| Más nevek: | CC2283 CMXE60D20-ND |
| Helyzetellenállás (Max): | - |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | CMXE60D20 |
| Load Current: | 20A |
| Bővített leírás: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SIP |
| Leírás: | RELAY SSR SPST-NO 60VDC 20A SIP |
| Áramkör: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |