megvesz CM160808-3N9JL BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| típus: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancia: | ±5% |
| Szállító eszközcsomag: | 0603 (1608 Metric) |
| Méret / dimenzió: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Árnyékolás: | Unshielded |
| Sorozat: | CM160808 |
| Értékelések: | - |
| Q @ Freq: | 9 @ 100MHz |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 0603 (1608 Metric) |
| Más nevek: | CM160808-3N9JL-ND CM160808-3N9JLTR CM1608083N9JL |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 100°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Anyag - mag: | Alumina |
| Gyártási szám: | CM160808-3N9JL |
| induktivitás: | 3.9nH |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.037" (0.94mm) |
| Frekvencia - teszt: | 100MHz |
| Frekvencia - önrezonáns: | 5.5GHz |
| Bővített leírás: | 3.9nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 150 mOhm Max 0603 (1608 Metric) |
| Leírás: | FIXED IND 3.9NH 450MA 150 MOHM |
| DC ellenállás (DCR): | 150 mOhm Max |
| Jelenlegi értékelés: | 450mA |
| Aktuális - telítettség: | - |
| Email: | [email protected] |