megvesz CD0603-Z5V1 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - Zener (Nom) (Vz): | 5.1V |
|---|---|
| Feszültség - Előre (Vf) (Max) @ Ha: | - |
| Tolerancia: | ±5% |
| Szállító eszközcsomag: | 0603 |
| Sorozat: | - |
| Teljesítmény - Max: | 150mW |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 0603 (1608 Metric) |
| Más nevek: | CD0603-Z5V1TR CD0603Z5V1 |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | CD0603-Z5V1 |
| Impedancia (Max) (Zzt): | 60 Ohm |
| Bővített leírás: | Zener Diode 150mW ±5% Surface Mount 0603 |
| Leírás: | DIODE ZENER 5.1V 150MW 0603 |
| Jelenlegi - Fordított Szivárgás @ Vr: | 100nA @ 800mV |