megvesz CAY16-161J8LF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tolerancia: | ±5% |
|---|---|
| Hőmérsékleti együttható: | ±200ppm/°C |
| Szállító eszközcsomag: | 1506 |
| Méret / dimenzió: | 0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm) |
| Sorozat: | CAY16 |
| Ellenállás (ohm): | 160 |
| Teljesítmény elemenként: | 62.5mW |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 1506, Convex, Long Side Terminals |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 125°C |
| Ellenállások száma: | 8 |
| Pólusok száma: | 16 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 15 Weeks |
| Gyártási szám: | CAY16-161J8LF |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.024" (0.60mm) |
| Bővített leírás: | 160 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1506, Convex, Long Side Terminals |
| Leírás: | RES ARRAY 8 RES 160 OHM 1506 |