megvesz C0603C162J3JAC7867 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - névleges: | 25V |
|---|---|
| Tolerancia: | ±5% |
| Vastagság (Max): | 0.034" (0.87mm) |
| Hőmérsékleti együttható: | U2J |
| Méret / dimenzió: | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Sorozat: | C |
| Értékelések: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 0603 (1608 Metric) |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount, MLCC |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 22 Weeks |
| Gyártási szám: | C0603C162J3JAC7867 |
| Lead Stílus: | - |
| Ólomtartomány: | - |
| Magasság - Ülés (Max): | - |
| Jellemzők: | Low Dissipation Factor, Low ESL |
| Hibázási ráta: | - |
| Bővített leírás: | 1600pF ±5% 25V Ceramic Capacitor U2J 0603 (1608 Metric) |
| Leírás: | CAP CER 1600PF 25V U2J 0603 |
| Kapacitancia: | 1600pF |