megvesz BQ24170RGYT BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás (Max): | 17V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 24-VQFN (5.5x3.5) |
| Sorozat: | - |
| Programozható funkciók: | Current |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Más nevek: | 296-28049-2 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| A sejtek száma: | 1 ~ 3 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | BQ24170RGYT |
| Felület: | - |
| Hibavédelem: | Over Current, Over Temperature, Over Voltage |
| Bővített leírás: | Charger IC Lithium-Ion/Polymer 24-VQFN (5.5x3.5) |
| Leírás: | IC LI-ION/POL CHARGE MGMT 24VQFN |
| Jelenlegi - Töltés: | Constant - Programmable |
| Töltési áram - Max: | 4A |
| Akkumulátor feszültsége: | 4.2V |