megvesz BFC246804185 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | 100V |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | 63V |
| Tolerancia: | ±10% |
| befejezés: | PC Pins |
| Méret / dimenzió: | 0.689" L x 0.256" W (17.50mm x 6.50mm) |
| Sorozat: | MKT468 |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial |
| Más nevek: | 222246804185 |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 105°C |
| Gyártási szám: | BFC246804185 |
| Ólomtartomány: | 0.591" (15.00mm) |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.610" (15.50mm) |
| Jellemzők: | - |
| Bővített leírás: | 1.8µF ±10% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Dielektromos anyag: | Polyester, Metallized |
| Leírás: | CAP FILM 1.8UF 10% 100VDC RADIAL |
| Kapacitancia: | 1.8µF |