megvesz BFC238623225 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | 630V |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | 220V |
| Tolerancia: | ±5% |
| befejezés: | Screw Terminals |
| Méret / dimenzió: | 1.732" L x 0.866" W (44.00mm x 22.00mm) |
| Sorozat: | MMKP386 |
| Csomagolás: | Tray |
| Csomagolás / tok: | Rectangular Box |
| Más nevek: | 222238623225 |
| Üzemi hőmérséklet: | -50°C ~ 85°C |
| Szerelési típus: | Chassis Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | BFC238623225 |
| Ólomtartomány: | 0.894" (22.70mm) |
| Magasság - Ülés (Max): | 1.496" (38.00mm) |
| Jellemzők: | Long Life |
| Bővített leírás: | 2.2µF ±5% Film Capacitor 220V 630V Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | 6 mOhm |
| Dielektromos anyag: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Leírás: | CAP FILM 2.2UF 5% 630VDC SCREW |
| Kapacitancia: | 2.2µF |