megvesz BFC238340473 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | 1400V (1.4kV) |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | 500V |
| Tolerancia: | ±5% |
| befejezés: | PC Pins |
| Méret / dimenzió: | 1.220" L x 0.433" W (31.00mm x 11.00mm) |
| Sorozat: | 383 |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial |
| Más nevek: | 2222 383 40473 222238340473 BC1955 BFC2 383 40473 BFC2 383 40473 |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 105°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 15 Weeks |
| Gyártási szám: | BFC238340473 |
| Ólomtartomány: | 1.083" (27.50mm) |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.827" (21.00mm) |
| Jellemzők: | - |
| Bővített leírás: | 0.047µF ±5% Film Capacitor 500V 1400V (1.4kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Dielektromos anyag: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Leírás: | CAP FILM 0.047UF 5% 1.4KVDC RAD |
| Kapacitancia: | 0.047µF |