megvesz BFC238311514 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | 400V |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | 200V |
| Tolerancia: | ±5% |
| befejezés: | PC Pins |
| Méret / dimenzió: | 1.220" L x 0.433" W (31.00mm x 11.00mm) |
| Csomagolás / tok: | Radial |
| Más nevek: | 222238311514 |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 105°C |
| Gyártási szám: | BFC238311514 |
| Ólomtartomány: | 1.083" (27.50mm) |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.827" (21.00mm) |
| Jellemzők: | - |
| Bővített leírás: | 0.51µF ±5% Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Dielektromos anyag: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Leírás: | CAP FILM 0.51UF 5% 400VDC RADIAL |
| Kapacitancia: | 0.51µF |