megvesz BFC238301135 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | 250V |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | 125V |
| Tolerancia: | ±5% |
| befejezés: | PC Pins |
| Méret / dimenzió: | 1.220" L x 0.512" W (31.00mm x 13.00mm) |
| Sorozat: | MMKP383 |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial |
| Más nevek: | 222238301135 |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 105°C |
| Gyártási szám: | BFC238301135 |
| Ólomtartomány: | 1.083" (27.50mm) |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.906" (23.00mm) |
| Jellemzők: | - |
| Bővített leírás: | 1.3µF ±5% Film Capacitor 125V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Dielektromos anyag: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Leírás: | CAP FILM 1.3UF 5% 250VDC RADIAL |
| Kapacitancia: | 1.3µF |