megvesz BFC238300394 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | 250V |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | 125V |
| Tolerancia: | ±5% |
| befejezés: | PC Pins |
| Méret / dimenzió: | 0.689" L x 0.394" W (17.50mm x 10.00mm) |
| Sorozat: | 383 |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial |
| Más nevek: | 2222 383 00394 222238300394 BC1837 BFC2 383 00394 BFC2 383 00394 |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 105°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 15 Weeks |
| Gyártási szám: | BFC238300394 |
| Ólomtartomány: | 0.591" (15.00mm) |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.650" (16.50mm) |
| Jellemzők: | - |
| Bővített leírás: | 0.39µF ±5% Film Capacitor 125V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Dielektromos anyag: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Leírás: | CAP FILM 0.39UF 5% 250VDC RADIAL |
| Kapacitancia: | 0.39µF |