megvesz BFC238041223 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | 250V |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | 160V |
| Tolerancia: | ±10% |
| befejezés: | PC Pins |
| Méret / dimenzió: | 0.283" L x 0.138" W (7.20mm x 3.50mm) |
| Sorozat: | MKP380 |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial |
| Más nevek: | 222238041223 |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 85°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 20 Weeks |
| Gyártási szám: | BFC238041223 |
| Ólomtartomány: | 0.197" (5.00mm) |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Jellemzők: | Long Life |
| Bővített leírás: | 0.022µF ±10% Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Dielektromos anyag: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Leírás: | CAP FILM 0.022UF 10% 250VDC RAD |
| Kapacitancia: | 0.022µF |