megvesz BFC237669123 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | 630V |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | 300V |
| Tolerancia: | ±3.5% |
| befejezés: | PC Pins |
| Méret / dimenzió: | 0.689" L x 0.236" W (17.50mm x 6.00mm) |
| Sorozat: | KP/MMKP 376 |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial |
| Más nevek: | 222237669123 |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 100°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | BFC237669123 |
| Ólomtartomány: | 0.591" (15.00mm) |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.472" (12.00mm) |
| Jellemzők: | - |
| Bővített leírás: | 0.012µF ±3.5% Film Capacitor 300V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Dielektromos anyag: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Leírás: | CAP FILM 0.012UF 3.5% 630VDC RAD |
| Kapacitancia: | 0.012µF |