megvesz BFC237540181 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | 2000V (2kV) |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | 600V |
| Tolerancia: | ±5% |
| befejezés: | PC Pins |
| Méret / dimenzió: | 0.728" L x 0.217" W (18.50mm x 5.50mm) |
| Sorozat: | KP/MKP 375 |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial |
| Más nevek: | 222237540181 |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 105°C |
| Gyártási szám: | BFC237540181 |
| Ólomtartomány: | 0.394" (10.00mm) |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.571" (14.50mm) |
| Jellemzők: | - |
| Bővített leírás: | 180pF ±5% Film Capacitor 600V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Dielektromos anyag: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Leírás: | CAP FILM 180PF 5% 2KVDC RADIAL |
| Kapacitancia: | 180pF |