BFC237048102
Cikkszám:
BFC237048102
Gyártó:
Angstrohm / Vishay
Leírás:
CAP FILM 1000PF 10% 250VDC RAD
Ólommentes állapot / RoHS állapot:
Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség:
19752 Pieces
Adatlap:
BFC237048102.pdf
Bevezetés
megvesz BFC237048102 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
Műszaki adatok
Tápfeszültség - DC:250V
Feszültségosztály - AC:160V
Tolerancia:±10%
befejezés:PC Pins
Méret / dimenzió:0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm)
Sorozat:MKT370
Csomagolás:Tape & Reel (TR)
Csomagolás / tok:Radial
Más nevek:222237048102
Üzemi hőmérséklet:-55°C ~ 105°C
Szerelési típus:Through Hole
Nedvességérzékenységi szint (MSL):1 (Unlimited)
A gyártó szabványos leadási ideje:15 Weeks
Gyártási szám:BFC237048102
Ólomtartomány:0.200" (5.08mm)
Magasság - Ülés (Max):0.256" (6.50mm)
Jellemzők:Long Life
Bővített leírás:1000pF ±10% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia):-
Dielektromos anyag:Polyester, Metallized
Leírás:CAP FILM 1000PF 10% 250VDC RAD
Kapacitancia:1000pF