megvesz BFC236861474 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | 630V |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | 250V |
| Tolerancia: | ±10% |
| befejezés: | PC Pins |
| Méret / dimenzió: | 1.181" L x 0.551" W (30.00mm x 14.00mm) |
| Sorozat: | MKT368 |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial |
| Más nevek: | 222236861474 |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 105°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 15 Weeks |
| Gyártási szám: | BFC236861474 |
| Ólomtartomány: | 0.394" (10.00mm) |
| Magasság - Ülés (Max): | 1.063" (27.00mm) |
| Jellemzők: | Long Life |
| Bővített leírás: | 0.47µF ±10% Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Dielektromos anyag: | Polyester, Metallized |
| Leírás: | CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD |
| Kapacitancia: | 0.47µF |