megvesz BFC236856334 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | 400V |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | 220V |
| Tolerancia: | ±5% |
| befejezés: | PC Pins |
| Méret / dimenzió: | 1.024" L x 0.252" W (26.00mm x 6.40mm) |
| Csomagolás / tok: | Radial |
| Más nevek: | 222236856334 |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 105°C |
| Gyártási szám: | BFC236856334 |
| Ólomtartomány: | 0.886" (22.50mm) |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.728" (18.50mm) |
| Jellemzők: | Long Life |
| Bővített leírás: | 0.33µF ±5% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Dielektromos anyag: | Polyester, Metallized |
| Leírás: | CAP FILM 0.33UF 5% 400VDC RADIAL |
| Kapacitancia: | 0.33µF |