megvesz BFC236826224 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | 100V |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | 63V |
| Tolerancia: | ±5% |
| befejezés: | PC Pins |
| Méret / dimenzió: | 0.492" L x 0.177" W (12.50mm x 4.50mm) |
| Csomagolás / tok: | Radial |
| Más nevek: | 222236826224 |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 105°C |
| Gyártási szám: | BFC236826224 |
| Ólomtartomány: | 0.394" (10.00mm) |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.535" (13.60mm) |
| Jellemzők: | Long Life |
| Bővített leírás: | 0.22µF ±5% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Dielektromos anyag: | Polyester, Metallized |
| Leírás: | CAP FILM 0.22UF 5% 100VDC RADIAL |
| Kapacitancia: | 0.22µF |