BFC236725683
Cikkszám:
BFC236725683
Gyártó:
Angstrohm / Vishay
Leírás:
CAP FILM 0.068UF 10% 100VDC RAD
Ólommentes állapot / RoHS állapot:
Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség:
14168 Pieces
Adatlap:
BFC236725683.pdf
Bevezetés
megvesz BFC236725683 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
Műszaki adatok
Tápfeszültség - DC:100V
Feszültségosztály - AC:63V
Tolerancia:±10%
befejezés:PC Pins
Méret / dimenzió:0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm)
Sorozat:MKT367
Csomagolás:Bulk
Csomagolás / tok:Radial
Más nevek:222236725683
Üzemi hőmérséklet:-55°C ~ 105°C
Szerelési típus:Through Hole
Nedvességérzékenységi szint (MSL):1 (Unlimited)
A gyártó szabványos leadási ideje:15 Weeks
Gyártási szám:BFC236725683
Ólomtartomány:0.295" (7.50mm)
Magasság - Ülés (Max):0.374" (9.50mm)
Jellemzők:-
Bővített leírás:0.068µF ±10% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia):-
Dielektromos anyag:Polyester, Metallized
Leírás:CAP FILM 0.068UF 10% 100VDC RAD
Kapacitancia:0.068µF