megvesz BFC236717474 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | 63V |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | 40V |
| Tolerancia: | ±5% |
| befejezés: | PC Pins |
| Méret / dimenzió: | 0.413" L x 0.217" W (10.50mm x 5.50mm) |
| Sorozat: | MKT367 |
| Csomagolás: | Tape & Box (TB) |
| Csomagolás / tok: | Radial |
| Más nevek: | 222236717474 |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 105°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 15 Weeks |
| Gyártási szám: | BFC236717474 |
| Ólomtartomány: | 0.295" (7.50mm) |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.433" (11.00mm) |
| Jellemzők: | - |
| Bővített leírás: | 0.47µF ±5% Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Dielektromos anyag: | Polyester, Metallized |
| Leírás: | CAP FILM 0.47UF 5% 63VDC RADIAL |
| Kapacitancia: | 0.47µF |