megvesz BFC236716684 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | 63V |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | 40V |
| Tolerancia: | ±5% |
| befejezés: | PC Pins |
| Méret / dimenzió: | 0.413" L x 0.217" W (10.50mm x 5.50mm) |
| Sorozat: | MKT367 |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial |
| Más nevek: | 222236716684 |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 105°C |
| Gyártási szám: | BFC236716684 |
| Ólomtartomány: | 0.295" (7.50mm) |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.472" (12.00mm) |
| Jellemzők: | - |
| Bővített leírás: | 0.68µF ±5% Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Dielektromos anyag: | Polyester, Metallized |
| Leírás: | CAP FILM 0.68UF 5% 63VDC RADIAL |
| Kapacitancia: | 0.68µF |