megvesz BFC233915682 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | 630V |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | 310V |
| Tolerancia: | ±10% |
| befejezés: | PC Pins |
| Méret / dimenzió: | 0.492" L x 0.158" W (12.50mm x 4.00mm) |
| Sorozat: | Automotive, AEC-Q200, MKP339 |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial |
| Más nevek: | 222233915682 |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 110°C |
| Gyártási szám: | BFC233915682 |
| Ólomtartomány: | 0.394" (10.00mm) |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| Jellemzők: | X2 Safety Rated |
| Bővített leírás: | 6800pF ±10% Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Dielektromos anyag: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Leírás: | CAP FILM 6800PF 10% 630VDC RAD |
| Kapacitancia: | 6800pF |