megvesz BFC233863272 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | 300V |
| Tolerancia: | ±10% |
| befejezés: | PC Pins |
| Méret / dimenzió: | 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm) |
| Sorozat: | Automotive, AEC-Q200, MKP338 6 |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial |
| Más nevek: | 222233863272 |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 105°C |
| Gyártási szám: | BFC233863272 |
| Ólomtartomány: | 0.295" (7.50mm) |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.354" (9.00mm) |
| Jellemzők: | Y2 Safety Rated |
| Bővített leírás: | 2700pF ±10% Film Capacitor 300V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Dielektromos anyag: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Leírás: | CAP FILM 2700PF 10% 1KVDC RADIAL |
| Kapacitancia: | 2700pF |