megvesz BFC233820155 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | 630V |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | 310V |
| Tolerancia: | ±20% |
| befejezés: | PC Pins |
| Méret / dimenzió: | 1.220" L x 0.512" W (31.00mm x 13.00mm) |
| Sorozat: | MKP338 2 |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial |
| Más nevek: | 2222 338 20155 222233820155 BC1606 BFC2 338 20155 BFC2 338 20155 |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 110°C |
| Gyártási szám: | BFC233820155 |
| Ólomtartomány: | 1.083" (27.50mm) |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.906" (23.00mm) |
| Jellemzők: | X2 Safety Rated |
| Bővített leírás: | 1.5µF ±20% Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Dielektromos anyag: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Leírás: | CAP FILM 1.5UF 20% 630VDC RADIAL |
| Kapacitancia: | 1.5µF |