megvesz BAS16HLP-7 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - Előre (Vf) (Max) @ Ha: | 1.25V @ 150mA |
|---|---|
| Feszültség - DC Fordított (Vr) (Max): | 100V |
| Szállító eszközcsomag: | X1-DFN1006-2 |
| Sebesség: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Sorozat: | - |
| Hátralévő helyreállítási idő (trr): | 4ns |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 2-UFDFN |
| Más nevek: | BAS16HLP-7DI BAS16HLP-7DI-ND BAS16HLP-7DITR |
| Működési hőmérséklet - csatlakozás: | -65°C ~ 150°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | BAS16HLP-7 |
| Bővített leírás: | Diode Standard 100V 215mA (DC) Surface Mount X1-DFN1006-2 |
| Diódatípus: | Standard |
| Leírás: | DIODE GEN PURP 100V 215MA 2DFN |
| Jelenlegi - Fordított Szivárgás @ Vr: | 500nA @ 80V |
| Aktuális - Átlagosan korrigált (Io): | 215mA (DC) |
| Capacitance @ Vr, F: | 1.5pF @ 0V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |