megvesz B43501A9187M80 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségértékelés: | 400V |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Felszíni földterület: | - |
| Méret / dimenzió: | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Sorozat: | B43501 |
| Ripple Current: | 1.25A @ 100Hz |
| Polarizáció: | Polar |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial, Can - Snap-In |
| Más nevek: | B43501A9187M 80 B43501A9187M080 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | B43501A9187M80 |
| Élettartam @ Hőm.: | 10000 Hrs @ 85°C |
| Ólomtartomány: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedancia: | 590 mOhm |
| Magasság - Ülés (Max): | 1.260" (32.00mm) |
| Bővített leírás: | 180µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 370 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | 370 mOhm @ 100Hz |
| Leírás: | CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP |
| Kapacitancia: | 180µF |