megvesz B43305E2228M80 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségértékelés: | 250V |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Felszíni földterület: | - |
| Méret / dimenzió: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Sorozat: | B43305 |
| Ripple Current: | 3.99A @ 100Hz |
| Polarizáció: | Polar |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial, Can - Snap-In |
| Más nevek: | B43305E2228M 80 B43305E2228M080 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | B43305E2228M80 |
| Élettartam @ Hőm.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Ólomtartomány: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedancia: | 80 mOhm |
| Magasság - Ülés (Max): | 2.047" (52.00mm) |
| Bővített leírás: | 2200µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 60 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | 60 mOhm @ 100Hz |
| Leírás: | CAP ALUM 2200UF 20% 250V SNAP |
| Kapacitancia: | 2200µF |