megvesz ARR09F125MGS BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - névleges: | 200V |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Vastagság (Max): | - |
| Hőmérsékleti együttható: | X7R |
| Méret / dimenzió: | 0.500" L x 0.150" W (12.70mm x 3.81mm) |
| Sorozat: | ARR |
| Értékelések: | - |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 200°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 21 Weeks |
| Gyártási szám: | ARR09F125MGS |
| Lead Stílus: | Straight |
| Ólomtartomány: | 0.400" (10.16mm) |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.500" (12.70mm) |
| Jellemzők: | High Temperature |
| Hibázási ráta: | - |
| Bővített leírás: | 1.2µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R Radial |
| Leírás: | CAP CER 1.2UF 200V X7R RADIAL |
| Kapacitancia: | 1.2µF |