megvesz AQY212GSZ BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - terhelés: | 0 ~ 60 V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 1.32VDC |
| Kiválasztási stílus: | Gull Wing |
| Szállító eszközcsomag: | 4-SOP |
| Sorozat: | PhotoMOS™ AQY |
| Relé típus: | Relay |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 4-SOP (0.173", 4.40mm) |
| Kimeneti típus: | AC, DC |
| Más nevek: | 255-3522-2 AQY212GSZ-ND |
| Helyzetellenállás (Max): | 700 mOhm |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 13 Weeks |
| Gyártási szám: | AQY212GSZ |
| Load Current: | 1A |
| Bővített leírás: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SOP (0.173", 4.40mm) |
| Leírás: | RELAY OPTO AC/DC 60V 1.0A 4-SOP |
| Áramkör: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |