megvesz APA450-PQ208A BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2.375 V ~ 2.625 V |
|---|---|
| Összesen RAM bitek: | 110592 |
| Szállító eszközcsomag: | 208-PQFP (28x28) |
| Sorozat: | ProASICPLUS |
| Csomagolás / tok: | 208-BFQFP |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| I / O szám: | 158 |
| Kapuk száma: | 450000 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Gyártási szám: | APA450-PQ208A |
| Leírás: | IC FPGA 158 I/O 208QFP |
| Email: | [email protected] |