megvesz AP432AVL-A BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet (min / fix): | 1.24V |
|---|---|
| Feszültség - kimenet (max.): | 20V |
| Feszültség - bemenet: | - |
| Tolerancia: | ±0.5% |
| Hőmérsékleti együttható: | 30ppm/°C |
| Szállító eszközcsomag: | TO-92-3 |
| Sorozat: | - |
| Referencia típus: | Shunt |
| Csomagolás: | Tape & Box (TB) |
| Csomagolás / tok: | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) |
| Kimeneti típus: | Adjustable |
| Más nevek: | AP432AVL-ADITB |
| Üzemi hőmérséklet: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Zaj - 10 Hz és 10 kHz között: | - |
| Zaj - 0,1 Hz és 10 Hz között: | - |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | AP432AVL-A |
| Bővített leírás: | Shunt Voltage Reference IC 20V ±0.5% 200mA TO-92-3 |
| Leírás: | IC VREF SHUNT ADJ TO92-3 |
| Jelenlegi - ellátás: | - |
| Aktuális - kimenet: | 200mA |
| Jelenlegi - katód: | 300µA |
| Email: | [email protected] |