megvesz ALZ12B48 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Kapcsolja be a feszültséget (Max): | 33.6 VDC |
|---|---|
| Kapcsolja ki a feszültséget (perc): | 4.8 VDC |
| Kiválasztási stílus: | PC Pin |
| Kapcsolási feszültség: | 440VAC - Max |
| Sorozat: | ALZ |
| Kiadási idő: | 5ms |
| Relé típus: | General Purpose |
| Csomagolás: | Tube |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Működési idő: | 15ms |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 16 Weeks |
| Gyártási szám: | ALZ12B48 |
| Jellemzők: | Insulation - Class B, Sealed - Fully |
| Bővített leírás: | General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 48VDC Coil Through Hole |
| Leírás: | RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 48V |
| Kapcsolatérték (Aktuális): | 16A |
| Érintkezési anyag: | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Kapcsolatfelvételi űrlap: | SPDT (1 Form C) |
| Tekercsfeszültség: | 48VDC |
| Tekercs típusa: | Non Latching |
| Tekercsellenállás: | 5.76 kOhms |
| Tekercs teljesítmény: | 400 mW |
| Tekercs áram: | 8.3mA |