megvesz ALZ11F12W BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Kapcsolja be a feszültséget (Max): | 8.4 VDC |
|---|---|
| Kapcsolja ki a feszültséget (perc): | 1.2 VDC |
| Kiválasztási stílus: | PC Pin |
| Kapcsolási feszültség: | 440VAC - Max |
| Sorozat: | ALZ |
| Kiadási idő: | 5ms |
| Relé típus: | General Purpose |
| Csomagolás: | Bulk |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 105°C |
| Működési idő: | 15ms |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 19 Weeks |
| Gyártási szám: | ALZ11F12W |
| Jellemzők: | Insulation - Class F, Sealed - Flux Protection |
| Bővített leírás: | General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Through Hole |
| Leírás: | RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 12V |
| Kapcsolatérték (Aktuális): | 16A |
| Érintkezési anyag: | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Kapcsolatfelvételi űrlap: | SPDT (1 Form C) |
| Tekercsfeszültség: | 12VDC |
| Tekercs típusa: | Non Latching |
| Tekercsellenállás: | 360 Ohms |
| Tekercs teljesítmény: | 400 mW |
| Tekercs áram: | 33.3mA |